21 Şubat 2014 Cuma

Gonca Dergisi..

Merhabalar,

Bugün çok güzel şeyler yaşadım ve sizinle paylaşmak istiyorum..

Küçükken ben, internetle yeni tanıştığım sıralar.. Okulda bilgisayar dersimizde öğretmenimiz bazen serbest bırakırdı ve istediğimiz şekilde kullanırdık bilgisayarı. Ancak o zamanlar facebook, twitter, efendime söyleyeyim vakit öldürücü sosyal paylaşım alanları yoktu. Ben ve arkadaşım www.goncadergisi.com 'a girip hikayeler okur, oyunlar oynardık..


Dün bir arkadaşımla internetin ülkemize ilk geldiği yıllar hakkında konuşurken bu anılarımı hatırlama fırsatı buldum. Evet dedim ya Gonca Dergisii! Hemen eski günlerdeki gibi yazıverdim adres çubuğuna.. ve mutlu son :) Hala duruyordu gonca dergim benim.. İnanılmaz sevindim, çocukluğumu buldum sanki.


Ama bunu onların da bilmesi gerekirdi ve hatta siz sevgili öğrencilerimin de! Mutluluk paylaşınca çoğalır derler ya, sarıldım klavyeye açtım mail adresimi ve yazdım Sevgili Gonca Dergisi'ne.. Ama pek de umudum yoktu cevap vereceklerine, koskoca dergi, günde yüzlerce mail geliyordur fikriyle.. Ertesi gün iki samimi, mutluluklarla donanmış cevap aldım kendilerinden.. Sizler için dergilerinden yollayacaklarını da söylediler..

Çoook çok mutlu oldum, İnşallah siz büyüdüğünüzde de www.goncadergisi.com ' a tıklayın ve o yine açılsınn..

İlgilerini esirgemeyen, beni cevaplarıyla çok memnun eden Sevgili Sümeyra Özcan'a ve Yazı işleri Müdürü Sayın Murat Kaya'ya teşekkürler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder